برگزاری مرحله نهایی مسابقات مشکات در حرم عبدالعظیم حسنی + اسامی فینالیستها

مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم مشکات در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار می شود

  • ۷ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش دبیرخانه مسابقات قرآن کریم مشکات مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم مشکات در تالار شیخ صدوق  آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار می شود.

این مسابقات در روزهای 14 الی 16 شهریور ویژه برادران و روزهای 17 الی 18 شهریور ویژه خواهران برگزار می شود.

 

دریافت جدول زمانبندی فینال مسابقات

 

قضاوت این دوره از مسابقات را داوران مطرح کشوری برعهده دارند که در بخش آقایان اساتید ذیل حضور خواهند داشت.

استاد مهدی قره شیخلو ، استاد عباس امام جمعه و استاد بهروز یاری گل داوران تجوید ، استاد محمد حسین سعیدیان ، استاد احمد ابوالقاسمی و استاد حامد ولی زاده داوران صوت ، استاد هاشم روغنی و استاد غلامرضا شاه میوه اصفهانی داوران لحن ، استاد  سیدجواد سادات فاطمی و  استاد سعید رحمانی داوران وقف و ابتدا ، استاد امیر آقایی ، استاد مهدی عباسی  و استاد معتز آقایی داور صحت حفظ و استاد شهریار پرهیزکار هدایت حفظ قرآن کریم آقایان را بر عهده خواهند داشت.

در بخش خواهران نیز داوران مطرح کشور حضور خواهند داشت که عبارتند از:
استاد معصومه عباسی نظری و استاد خانم اعظم الماسی داوران تجوید ، استاد خدیجه بیرانوند و استاد زهرا هیبتیان داوران صوت ، استاد  سمانه کوچکی و استاد پرنیان عصابخش داوران لحن ، استاد  هاجر حیدری و استاد فرشته مسجدی داوران وقف و ابتدا  و استاد  نجمه شبانی قهرودی و استاد  فاطمه سادات حسینی فر داوران صحت حفظ و استاد الهام ماندگارمهر  هدایت حفظ این دوره از مسابقات را برعهده خواهند داشت.

 

 همچنین استاد محمدحسین سبزعلی رئیس هیئت داوران ، استاد احد اصل محمدی ناظر و حجت الاسلام محمد گرمسیریان دبیراجرائی مسابقات را برعهده دارند.
 

 

اسامی نفرات برتر راه یافته به فینال مسابقات قرآن کریم مشکات

 

اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی (حضوری)
مسابقات قرآن کریم مشکات در بخش خواهران

رشته حفظ 10 جزء اول قرآن کریم  بالای 16 سال خواهران

علیه مهدوی نیا - خراسان رضوی

مینا چشم سبز - خوزستان

فرزانه صادقی – گیلان

معصومه حمیدی – قزوین

فاطمه اسفندمز – کرمان

مریم یوسفی – اصفهان

مریم عظیمی نسب – کرمان

فاطمه صادقی – اصفهان

الهه اکبری جبلی – اصفهان

 

رشته حفظ 10 جزء اول قرآن کریم  زیر 16 سال دختران

ضحی میوند – تهران

زهرا کریمی – تهران          

سیده نازنین زهرا قاسمی – تهران      

فاطمه عباسی – تهران

فاطمه علی مهدی – اصفهان                         

سارا ترکاشوند – تهران

فاطمه بیات – تهران                                               

ناعمه دستور – اصفهان

مطهره صمدی – تهران                                           

مهسا رحیمی – البرز

اسما یوسفی – خراسان رضوی

 

رشته حفظ 20 جزء اول قرآن کریم  زیر 16 سال دختران

سمانه بابایی – تهران                                 

محدثه فلاحی – آ شرقی

نرگس نوروزی – تهران                  

زهرا سوادکوهی – اصفهان

فاطمه پوردهنده - گیلان                   

مطهره میرزایی – البرز

نازنین زهرا سقایان- تهران              

مریم ترکی آرانی – اصفهان

 

رشته حفظ 20 جزء اول قرآن کریم بالای 16 سال خواهران

فاطمه نیکویی – تهران                               

فرزانه جعفریان – تهران

فرشته صباغیان – اصفهان              

زهرا محبی – اصفهان

سعیده سلطانی – تهران                               

فاطمه سادات غفاری – تهران

هاجر رخیصی – خوزستان               

مریم سیاهکالی مرادی- قزوین

مریم عساکره – خوزستان                

سیده یاسمن پیرا – خوزستان

الهام پورباقر – آ. شرقی                  

فاطمه نظری – مازنداران

 

رشته حفظ کل قرآن کریم  زیر 16 سال دختران

سارا شیراوند – اصفهان                 

حنانه خلفی – تهران

نرگس نورمحمدی – البرز                

فائزه نظام پور – اصفهان

مهسا سلطان زاده – مازندران

زهرا گلی زاده – آ. شرقی

زینب مردی – تهران                                  

فرناز عباسی – خراسان رضوی

مهسا فیروزی – زنجان       

 

رشته حفظ کل قرآن کریم بالای 16 سال خواهران

زهرا عباسی – تهران                                 

رویا فضائلی طرقی – خراسان رضوی

زهرا انصاری – تهران                                

زهرا خلیلی – تهران

راضیه رحیمی – اصفهان                 

عطیه تبیانیان – سمنان

مریم جان نثاری – اصفهان              

فائزه سادات قریشی نسب – یزد

مجیده رضاپور – کرمان                              

حکیمه نصیری – مازندران

فاطمه دلیری – قم                          

 سمانه سادات خاندوستی – گیلان

فاطمه نصیری – فارس                               

فاطمه ابراهیمی – فارس

 

رشته قرائت ترتیل قرآن کریم  زیر 16 سال دختران

حورا صبری نژاد - خوزستان

اسما فلکی – خراسان رضوی

آوا نظری قهرودی – تهران

مهدیه گنجعلی – تهران

فاطمه سالاری پور – تهران

 

رشته قرائت ترتیل قرآن کریم  بالای 16 سال خواهران

آذرمان صادقی – تهران

صغری خورشیدی – گیلان

معصومه صهبایی – خراسان رضوی

عاطفه ناصح – گیلان

زینب مقدم – قم    

سمیه آصفی – مازندران

صدیقه سیفی دلی – لرستان

سیده معصومه حسینی آقا ملکی – خراسان رضوی

 

اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی (حضوری)
مسابقات قرآن کریم مشکات در بخش برادران

 

رشته حفظ 10 جزء اول قرآن کریم زیر 16 سال پسران

محمد افضلی – گیلان

امیرطاها صابر- گیلان

محمد حسن پور – یزد                                             

علیرضا براتی - قم

سیدعلی شبیری – زنجان                             

متین کاظمی – تهران

مصطفی کریمی – تهران                              

هادی میرکریم- گلستان

محمدمتین میرزایی – البرز

 

رشته حفظ 10 جزء اول قرآن کریم بالای 16 سال برادران

مهدی عبرتی – گیلان                                             

بنیامین کرمی - البرز

مسعود رضایی – زنجان                              

امیرحسین دستور- اصفهان

محمدعلی کشاورز مروجی – قم                      

خلیل فرامرزی - قم

احمد برزگر – تهران                                              

محمد خانی – البرز

قاسم خاکپاش – سمنان                   

علی صالحی نیا- خراسان جنوبی

عبدالعزیز دهانی – سیستان و بلوچستان

 

رشته حفظ 20 جزء اول قرآن کریم زیر 16 سال پسران

سیدمحمد حسین روشنایی – مرکزی

محمدرضا عالم – اردبیل

سیدمحمدطاها بوی افراز – مازندران

امیرعلی بنایی - تهران

 

رشته حفظ 20 جزء اول قرآن کریم بالای 16 سال برادران

عبدالله اللهویردی زاده – اردبیل                      

محمود باباخان – تهران       

محمدحسین میرزایی – البرز             

مجتبی علیرضالو – تهران

حمیدرضا صافی – قم                                              

حسن جعفرپور – گیلان

سپهر زارع تیموری – تهران                        

حسن علیرضالو – قم

ارشیا رجبی – گیلان                                               

هادی تکیه – تهران

 

رشته حفظ کل قرآن کریم زیر 16 سال پسران

رضا رضایی ملال – گیلان                            

امیرهادی بایرامی - اردبیل

محمد شیخ – گیلان                                    

امیرحسین اشرفی – آ. غربی

محمد جواد قربانزاده – گیلان             

طه علیزاده – گیلان

احمدرضا آجلو – مرکزی                              

 

رشته حفظ کل قرآن کریم بالای 16 سال آقایان

محمدرضا زاهدی – تهران                            

امیدرضا رحیمی -  گیلان

علی غلام آزاد – زنجان                                           

محمدرسول تکبیری – تهران

محمدرضا جاهدی نیا – خ رضوی                   

عبدالله میاحی – خوزستان

سینا تیزابی مشهدی – خ رضوی                    

حسین معتمدی – قم           

محمدرسول شجاعی مهر – اردبیل       

علیرضا محمدی – تهران     

 

رشته قرائت ترتیل قرآن کریم  زیر 16 سال پسران

محمدرضا جعفرپور – گیلان                          

محمدمتین حسنی - تهران

سید ابوالفضل میرقیصری – قم                      

محمدسعید علم خواه – قم

محمدرضایی استخروئیه – قم            

علیرضا مختاری – کرمانشاه

 محمدجواد شیرزاده – خ رضوی                    

امیرحسین لندرانی – تهران

 

رشته قرائت ترتیل قرآن کریم  بالای 16 سال برادران

سلمان حصاری – خ رضوی                                     

کاظم نوری پور - تهران

محمد حسین ربیعیان – تهران                                    

جواد رفعتی - قزوین

محمدمهدی انگالیان – بوشهر                                   

مهدی جوزی - قزونی

مهدی شعبانی – کهگیلویه و بویراحمد             

روح الله آقایی – قم

محمدمهدی بیکی درباغی – تهران                              

یوسف قنبری - زنجان

یوسف عیاشی – خوزستان                                       

مسعود صفری– همدان

 

رشته قرائت تقلیدی قرآن کریم زیر 16 سال پسران

علی اکبر باشتنی – خ رضوی                       

امیررضا تهوری – البرز

ابوالفضل عدالت خواه – بوشهر                     

طاها عسگرنژاد - مازندران

علی پرتو نژاد – اصفهان                             

مهدی اکبری – قم

محمدحسین اقبالی – قم                                

 رضا بصائری - تهران

سیدعلیرضا مولایی – اردبیل

 

رشته قرائت تقلیدی قرآن کریم بالای 16 سال برادران

خلیل سواری – خوزستان                            

امیرحسین انواری - یزد

سید سجاد اشرفی – مازندران            

محمدمهدی بهاری - قزوین

محمدرضا محمدی – خ شمالی           

محمد علی هاشمی – بوشهر

احمد حسینی – خ رضوی                            

مرتضی نوری – خ رضوی

علیرضا مسیح پور - کهگیلویه و بویراحمد

 

رشته اذان زیر 16 سال پسران

رسول طاهری – اصفهان

سید امیرمحمد میره ای – قم

محمدحسن نوروزی منش – قم

امیر اسفندیاری - یزد

 

رشته اذان بالای 16 سال برادران

احسان اله رحمانی – تهران                          

احمدرضا محمدیان – تهران

جواد ملازاده – البرز                                              

عادل تقی پور – مازندران

میثم سروری فر – قزوین                             

محمدسجاد محمدی – تهران

فریبرز اسکندری – زنجان                           

محمدحسین دالوند – لرستان

 

 

نظرات کاربران

نظر خود را با ما در میان بگذارید