ثبت نام پنجمین دوره مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات از اول خردادماه آغاز خواهد شد

  • 14 May 2023

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه کوهسار و مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات در گفتگو با خبر قرآنی سیما گفت: ثبت نام مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات از اول خرداد آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات در رشته های تغییراتی ایجاد شده گفت: در بحث جوایز پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم مشکات افزایش 30 درصدی خواهیم داشت.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی در ادامه اذعان کرد: یکی از اهداف مسابقات مردمی قران کریم مشکات ایجاد فضای رقابت سالم در بین جوانان قرآنی ایران اسلامی و شناسایی ظرفیتها و قهرمانان قرآنی موجود در ایران اسلامی است که امیدوارم در مسابقات امسال تحقق پیدا کند.

معرض الفيديو

رأي المشارکین

سیده معصومه حسینی هولاری 3 June 2023

با سلام و شب به خیر و تقدیر و تشکر از پیگیری شما عزیزان مخصوصا آقای محمدی و همکاران خوبتان در برگزاری مسابقات قرآنی. آدرس دقیق موسسه ی قرآنی مشکات کجاست؟ممنون از پاسخگویی شما .

المدير

شعبه مرکزی این موسسه در مهرشهر کرج واقع شده

نازنین زهرا یاری 4 June 2023

سلام من نظرم این است که به همه جایزه بدهید ولی از نفر اول تا نفر سوم جایزه بهتری بگیرند

المدير

سلام ما هم دوست داریم به عزیزانی مثل شما که در راه قرآن قدم برداشته اند هدایای نفیسی تقدیم کنیم اما موسسه قرآنی مشکات به صورت مردمی اداره میشه و تامین جوایز برای بیش از 15 هزار شرکت کننده کار سختی خواهد بود مثلا اگر به هر شرکت کننده 200 هزار تومن تقدیم بشه چیزی بالغ بر 3 میلیارد تومن خواهد شد.

قل رأیک حولنا